Це цікаво

Вчені назвали найкорисніший овоч

Вчені назвали овоч, який має перебувати у щоденному раціоні обов'язково. Найкориснішим овочом у щоденному раціоні морква, в якій міститься безліч вітамінів та елементів, що допомагають боротися з вірусами та різними захворюваннями.

Саме час сіяти пекінську капусту

Вирощуємо пекінку

Пекінська капуста останнім часом набула високої популярності, потреба українського ринку в ній постійно зростає, і якщо щодо багатьох інших рослин спостерігається жорстка конкуренція, то пекінку супермаркети замовляють у великій кількості, і іноді її просто не вистачає. То в чому ж особливість пекінської капусти? Тут можна назвати кілька причин.

Генеративний або вегетативний тип рослин на прикладі томату

Як визначити тип розвитку рослини томату? Які ознаки свідчать про переважання вегетативного зростання пагонів та листя чи процесів генеративного розвитку – формування квіток та плодів? Як підтримувати рослину у збалансованому стані для отримання високого врожаю?


Генеративний або вегетативний тип розвитку рослин томату – визначення за візуальними ознаками. Все різноманіття сортів та гібридів томату за типом росту та розвитку рослин можна умовно розділити на дві великі групи: з вегетативним чи генеративним типом розвитку.

Рослини супутники, корисне сусідство овочів

Рослини-сусіди, змішані та ущільнені посадки – тема для садівників та особливо городників не нова, адже ділянки треба раціонально використати. Проте досі немає якихось правил для змішаного вирощування рослин, і кожен садівник чи городник використовує свої варіанти, керуючись власним досвідом та окремими спостереженнями фахівців. Тому дуже часто можна бачити на ділянках поєднання непоєднуваних рослин.

Вибираємо сорт моркви

Морква найпопулярніша серед овочевих коренеплідних культур. Коренеплоди культури використовують для різних напрямків споживання, у т. ч. на пучкову продукцію, для зберігання, переробки, сушіння, заморожування. Важливо пам'ятати, що кожного напряму розробляються сучасні технології вирощування, основу яких лежить певний сорт чи гетерозисний гібрид.

Показано з 1 по 10 із 19 (всього сторінок: 2)