Це цікаво

Рукола

Більшість салатів може лише позаздрити нинішній популярності руколи в нашій країні. Належить до сімейства хрестоцвітих, знаходиться в близькому родинному зв'язку з кульбабою, є тонкими стеблами з сірувато-зеленими листочками незвичайної форми.

Вчені назвали найкорисніший овоч

Вчені назвали овоч, який має перебувати у щоденному раціоні обов'язково. Найкориснішим овочом у щоденному раціоні морква, в якій міститься безліч вітамінів та елементів, що допомагають боротися з вірусами та різними захворюваннями.

Саме час сіяти пекінську капусту

Вирощуємо пекінку

Пекінська капуста останнім часом набула високої популярності, потреба українського ринку в ній постійно зростає, і якщо щодо багатьох інших рослин спостерігається жорстка конкуренція, то пекінку супермаркети замовляють у великій кількості, і іноді її просто не вистачає. То в чому ж особливість пекінської капусти? Тут можна назвати кілька причин.

Генеративний або вегетативний тип рослин на прикладі томату

Як визначити тип розвитку рослини томату? Які ознаки свідчать про переважання вегетативного зростання пагонів та листя чи процесів генеративного розвитку – формування квіток та плодів? Як підтримувати рослину у збалансованому стані для отримання високого врожаю?


Генеративний або вегетативний тип розвитку рослин томату – визначення за візуальними ознаками. Все різноманіття сортів та гібридів томату за типом росту та розвитку рослин можна умовно розділити на дві великі групи: з вегетативним чи генеративним типом розвитку.

Шкідливі комахи

Багато видів комах ушкоджують сільськогосподарські та лісові культури, лише в Україні зареєстровано до 3000 видів шкідників.

Нетканий синтетичний матеріал у овочівництві

Використання нетканих синтетичних матеріалів вже має невелику історію зі своїми досягненнями та прорахунками. Спочатку вони призначалися для виготовлення армійських маскувальних матеріалів, утеплювачів для одягу, але потім на них звернули увагу овочеводи і не помилилися. Сьогодні неткані синтетичні матеріали (їх ще називають агроволокном) широко та успішно використовуються в овочівництві при вирощуванні ранніх овочів.

Рослини супутники, корисне сусідство овочів

Рослини-сусіди, змішані та ущільнені посадки – тема для садівників та особливо городників не нова, адже ділянки треба раціонально використати. Проте досі немає якихось правил для змішаного вирощування рослин, і кожен садівник чи городник використовує свої варіанти, керуючись власним досвідом та окремими спостереженнями фахівців. Тому дуже часто можна бачити на ділянках поєднання непоєднуваних рослин.

Мульчування грунту

Є питання, які городники задають щороку, щосезону. Наприклад, як позбутися бур'янів, як зберегти коріння рослин узимку та як отримати врожай навесні раніше, ніж у інших? Відповідь на всі ці питання одна — регулярно мульчувати ґрунт.

5 головних "чому" дачного сезону

Найпопулярніші городні питання, які рік у рік хвилюють кожного дачника:

Вибираємо сорт моркви

Морква найпопулярніша серед овочевих коренеплідних культур. Коренеплоди культури використовують для різних напрямків споживання, у т. ч. на пучкову продукцію, для зберігання, переробки, сушіння, заморожування. Важливо пам'ятати, що кожного напряму розробляються сучасні технології вирощування, основу яких лежить певний сорт чи гетерозисний гібрид.

Показано з 1 по 10 із 19 (всього сторінок: 2)

Помилка у тексті

Дякуємо!
Ваш коментар відправлений!