Технології вирощування

Ротики

Левовий зів незаслужено обділений увагою багатьох квітникарів - не в кожному саду його зустрінеш.

Вирощування рожевого томату КІБО F1

Пропонуємо до уваги фермерів рожевий томат для теплиць від компанії «Кітано» КІБО F1.

Осінній посів газону

Ми звикли до того, що більшість культур потрібно сіяти навесні. Навколо все цвіте і пахне, природа оживає, а отже - саме час початку польових робіт. Але не тут було!

Виявляється, посів трави наприкінці жовтня не менше, а в деяких випадках і вигідніший ніж посів навесні!

Чому так відбувається і коли потрібно сіяти газонну траву під зиму, ви дізнаєтесь у статті:

Томати у серпні: розпал "помідорного" сезону

Напевно, немає городника, байдужого до помідорів і не мріє виростити соковиті, ароматні, красиві плоди. На жаль, не всім це вдається і не завжди погода виною. Певна річ, без знання агротехніки тут не обійтися. Але, крім традиційної технології, є багато нюансів, і, здавалося б, дрібниць, важливість яких усвідомлюєш, багато років віддавши улюбленій культурі.

Коли удобрювати малину

Малина, як будь-яка ягідна культура, дає високі врожаї лише на родючих, добре удобрених ґрунтах. Щоб створити кущам сприятливі умови, необхідно не тільки підібрати потрібні мінеральні та органічні добрива, але й правильно і вчасно внести їх.

Агротехніка моркви

Для посіву моркви потрібно підбирати ділянки, вільні від бур'янів, особливо від багаторічних (пирію). Найкращі попередники для моркви — рання картопля, капуста, огірки, помідори, під які вносили органічні добрива. Грунт повинен мати слабокислу або нейтральну реакцію (рН 6-7).

Формування куща томату

Для прискорення дозрівання плодів та підвищення ефективності врожаю, а також для профілактики фітофторозу необхідно правильно виробляти формування куща томату: видаляти зайві бічні пагони (пасинки), листя, а іноді навіть суцвіття (кисті), а також проводити прищипування (тобто видалення) точок зростання рослини.

Рекомендації щодо застосування добрив до цукрової кукурудзи

Кукурудза - одна з найзагадковіших і водночас незвичайних культур, що вирощуються на полях нашої планети. Не дарма у нас її називають царицею полів. По-перше, це один із трьох основних у світі злаків, завдяки якому тисячоліття розвивалася цивілізація Центральної та Південної Америки. По-друге, кукурудза – найврожайніший злак землі, її середня світова врожайність становить близько 4 т/га. На сьогоднішній день вона дає людству понад 500 основних та побічних продуктів, які використовуються як корми, їжа, сировина для переробної промисловості. По-третє, це єдиний культурний злак, який не має на сьогодні існуючого предка. По-четверте, кукурудза – настільки спеціалізована культура, що не може розмножуватися без впливу людини.

Як сіяти газонну траву

Отже! Ви вирішили посадити газону у себе на ділянці. Напевно, ви вже знаєте, де хочете бачити зелений лужок, але виникло ряд питань, які необхідно вирішити. Ми хочемо вам допомогти. Почнемо по порядку:

Показано з 1 по 10 із 13 (всього сторінок: 2)

Помилка у тексті

Дякуємо!
Ваш коментар відправлений!