Живлення рослин

Чому потрібна фертигація?

А. Пашковський, д. с.-г. н., професор, заслужений працівник промисловості України.

За матеріалами журналу

«Овочеводство» №6 червня 2009 р.

Фертигація - це внесення у ґрунт розчинних у воді мінеральних добрив. Даний метод у порівнянні з основним та міжрядним методами внесення добрив у сухому вигляді забезпечує більш високу врожайність та економічно ефективніший. Тому поряд із збільшенням площ на краплинному та спринклерному зрошенні, які перевищують 3,5 млн. га у різних країнах світу, продовжується швидке зростання площ, на яких використовують фертигацію.

Помічники у агронома та друзі рослин!

Алексєєнко Артем, квітникар

За матеріалами журналу

«Справжній Хазяїн» №3 (101) березень 2012 р.

Всім рослинникам, які спеціалізуються на вирощуванні весняної розсадної продукції (квіти, овочі) або кінцевої ранньовесняної продукції харчування (наприклад, томат, огірок), відомо, як дороги і швидкоплинні погожі весняні дні.

Застосування спец. добрив та стимуляторів росту рослин в овочівництві.

В умовах високотехнологічного овочівництва особливе місце посідають питання якісного збалансованого харчування рослин протягом їхнього вегетаційного періоду.

Живлення рослин є виключно важливою складовою частиною обміну речовин у рослинному організмі, оскільки воно визначає спрямованість біохімічних перетворень речовин, зростання, розвиток, продуктивність рослин та якість урожаю.

Живлення рослин найтіснішим чином пов'язане з наявністю у ґрунті рухомих форм елементів та придатності їх для рослин.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Помилка у тексті

Дякуємо!
Ваш коментар відправлений!