Захист рослин

Що таке трихограма?

В даний час внесення трихограми за допомогою дронів є найсучаснішим та ефективнішим способом біологічного захисту сільськогосподарських рослин від шкідливих комах.

Трихограма – це дуже маленькі перетинчастокрилі комахи. Її розмножують у лабораторіях.

Захист картоплі від шкідників, хвороб та бур'янів

Умови вирощування картоплі в особистих підсобних та у дрібних фермерських господарствах не завжди сприяють проведенню захисних заходів.

Біологічна зброя садівника

У нашій країні випускаються та дозволені для використання у приватному секторі такі біологічні препарати: агравертин, бітоксибацилін, боверин, вертициллін, Колорадо, лепідоцид, фітоверм.

Гербіциди

Гербіциди - хімічні речовини, призначені контролю чисельності бур'янів чи попередження їх зростання. Крім того, використання гербіцидів дає можливість зменшити або повністю виключити ручні чи механізовані обробки культурних рослин, що у свою чергу попереджає ґрунтову ерозію та зменшує втрату вологи.


Гербіциди поділяють на дві категорії: вибіркової дії (селективні) та суцільної дії (неселективні).

Застосування інсектицидів та фунгіцидів від Syngenta

Урожайність сільськогосподарських культур повністю залежить від різних чинників: потенційних можливостей рослини, природних (природних) умов, агротехнічних і біологічних чинників. Серед останніх важливе місце займають численні грибні, бактеріальні та вірусні хвороби, а також понад 300 видів шкідників, які завдають відчутної шкоди рослинам.

Норми витрати біологічних препаратів для захисту рослин

Регламент застосування біологічних препаратів від ТОВ "Центр Біотехніка"

Рекомендації біопрепаратів для захисту рослин від ТОВ Центр Біотехніка

Технологія застосування Триходерміну, Планризу та Пентафага-С для захисту овочевих та квітково-декоративних культур захищеного ґрунту від хвороб.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Помилка у тексті

Дякуємо!
Ваш коментар відправлений!