Квіти

Секрети вирощування герані

Герань (Пералгонія) - широко поширена кімнатна рослина з яскравими квітами. Виростити герань можна і з насіння, але я віддаю перевагу живцювання, яке проводиться з середини лютого до початку березня.

Фуксия. Догляд за рослинами

Фуксія, як і будь-яка інша рослина, потребує правильного догляду.

Вибір гібриду петунії

В асортименті петунії компанії «Сінгента» представлено 11 серій цього яскравого однорічника. Як же розібратися, в якій ситуації, яку серію вибрати?

Декоративна капуста - вирощування та догляд

ДЕКОРАТИВНА КАПУСТА на клумбі або в декоративному городі виглядає напрочуд ефектно. Розетки її листя нагадують пір'я, корали або величезні троянди.

Айстри, посадка та вирощування

Звичайно, головні причини популярності однорічної айстри – краса та різноманітність. Не останню роль грає і невибагливість.

Гацання (газання)

Коли природа поступово готується до зимового відпочинку, ця рослина продовжує радувати своїми незвичайними яскравими квітками, ніби кажучи: зачекайте ще не час!

Гербера - вирощування, догляд, пересадка та розмноження

У саду Гербера цвіте з ранньої весни до кінця осені. Висота деяких різновидів цієї рослини досягає 60 см, але в умовах домашнього та садового розведення більш поширені компактні форми, що не перевищують 25-30 см заввишки. Залежно від виду у гербер бувають прості, напівмахрові і махрові квітки, що досягають в діаметрі від 12 до 16 см. Вони можуть мати найрізноманітніше забарвлення: біле, жовте, кремове, помаранчеве, рожеве, червоне та ін.

Примула - вирощування, догляд, пересадка та розмноження

Умови вирощування примул визначаються їх видовою приналежністю та походженням. Для одних слід вибирати відкриті ділянки, для інших більше підходить затінення серед кущів та дерев. Однак, для всіх видів примул при виборі місця для посадки краще забезпечити їх затінення в полуденний годинник. Тобто, краще віддати перевагу тінистому куточку серед дерев, або клумбі, яка освітлюється сонцем тільки вранці, або, при вирощуванні на кам'янистій гірці - її східному, північному або західному боці.

Як виростити цикламен із насіння

Цикламен - це багаторічна рослина, яка утворює бульбоцибулину майже кулястої форми, звідси походить назва квітки ("циклос" означає "коло"). Інша назва рослини "Дряква". Цикламен також прозвали "свинячим хлібом", т.к. дикі кабани з давніх-давен любили ласувати його бульбами.

Зелене листя цикламена розташоване на довгих черешках і має декоративний сірувато-сріблястий малюнок. Квітки можуть бути білого, рожевого, фіолетового відтінків, пелюстки деяких гібридів є махровими. Протягом 8-9 місяців року цикламен відпочиває, закінчивши цвітіння і скинувши листя. Цвітіння цикламену тривале і рясна, залежно від сорту рослини та від умов утримання воно може розпочатися у жовтні та триватиме до кінця березня.

Технології вирощування квітів від Syngenta

Компанія «Сінгента» є світовим лідером у селекції та виробництві широкого спектру насіння однорічних та багаторічних квіткових культур. «Агровіта», офіційний дистриб'ютор компанії «Сінгента» у Дніпропетровській області, пропонує широкий асортимент насіннєвого матеріалу, який постійно оновлюється, що дозволяє нам повною мірою відповідати високим стандартам професійних квітникарів.

Пропонуємо Вам ознайомитись з технологіями вирощування різних кольорів від компанії «Сінгента».

Показано з 1 по 10 із 14 (всього сторінок: 2)

Помилка у тексті

Дякуємо!
Ваш коментар відправлений!